Wyjazd na weekend wraz ze szkoleniem “ Reaktywacja” 26-28 Maj 2023

Przyszedł czas, aby opowiedzieć Wam o wiosennym szkoleniu z pracy, które może zmienić Wasze życie i przynieść pieniądze. Wierzcie mi, że warto uczestniczyć w takim wydarzeniu, ponieważ ma ono potencjał, aby wzmocnić Wasze przekonania i emocje, które wpłyną na Wasz sukces zawodowy.

Wiosna to czas odradzającej się natury i nowych początków. Dlaczego nie zacząć od podniesienia swoich kwalifikacji i umiejętności? Warto pamiętać, że inwestycja w rozwój osobisty zawsze się zwraca. Uczestnictwo w szkoleniu z przekonaniami i emocjami może pomóc w odkryciu i rozwinięciu własnego potencjału, który może przyczynić się do wzrostu dochodów.

Szkolenie z przekonaniami i emocjami to nie tylko zdobywanie nowej wiedzy, ale także praca nad sobą, nad swoim poziomem pewności siebie i motywacji. Większa pewność siebie pozwoli na podejmowanie trudniejszych wyzwań i przełamywanie swoich ograniczeń. Z kolei silna motywacja wpłynie na zaangażowanie w pracę i osiągnięcie lepszych wyników.

Ponadto, podczas szkolenia będziecie mieli okazję poznać nowych ludzi i nawiązać cenne kontakty. Praca w grupie z osobami o podobnych celach i zainteresowaniach, może pomóc w wymianie wiedzy i doświadczeń, co może przynieść korzyści nie tylko podczas szkolenia, ale również w przyszłości.

Dlatego z ogromną przyjemnością chciałbym Cię zaprosić na weekendowe spotkanie w Szczyrku w pięknym hotelu “Gronie” już 26-28 Maj 2023 z dwoma noclegami w pokojach 2,3,4 osobowych z pysznym śniadaniem i obiadokolacją. Zajęcia będą odbywać się w kameralnej grupie 10-12 osób

Jest to mój autorski program, podczas którego pokażę Ci jak zajrzeć w głąb siebie by zrozumieć swoje potrzeby i znaleźć odwagę żeby się  realizować

Dla kogo ten wyjazd?

Jeżeli czujesz że stoisz w miejscu,  nie osiągasz swoich celów i czujesz jakiś opór oznacza to że, te warsztaty szkoleniowe są dla ciebie

  • Osób, które czują się zagubione i nie wiedzą, co chcą osiągnąć w swoim życiu. Praca nad świadomością celów pomoże im określić, jakie cele chcą osiągnąć, co pozwoli na bardziej skuteczne planowanie działań i podejmowanie decyzji.

 

  • Ludzi, którzy czują się niezadowoleni z dotychczasowego życia i pragną wprowadzić zmiany. Podczas wyjazdu będą mieli okazję na spokojne i uważne zastanowienie się nad swoimi wartościami, przekonaniami i celami życiowymi. Dzięki temu będą mogli lepiej zrozumieć, co jest dla nich ważne i jakie zmiany chcą wprowadzić w swoim życiu.

 

  • Osób, które chcą rozwinąć swoją samoświadomość. Praca nad świadomością celów i przekonań pomaga zrozumieć swoje potrzeby, motywacje oraz to, co nas ogranicza. Dzięki temu będziemy lepiej rozumieć swoje reakcje i zachowania oraz łatwiej będzie nam podejmować skuteczne działania.

 

  • Przedsiębiorców i menedżerów, którzy chcą lepiej zrozumieć swoje cele i wartości. Wyjazd może pomóc im określić, jakie cele chcą osiągnąć w biznesie oraz jakie wartości są dla nich najważniejsze. Dzięki temu będą mogli lepiej zarządzać swoim czasem, zasobami oraz podejmować lepsze decyzje biznesowe.

 

  • Osób, które chcą poprawić swoje relacje z innymi ludźmi. Praca nad świadomością celów i przekonań pozwala na lepsze zrozumienie siebie oraz innych ludzi. Dzięki temu będziemy lepiej radzić sobie w relacjach interpersonalnych, co pozwoli na budowanie lepszych i bardziej satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi
Co Ci dadzą warsztaty?

W trakcie warsztatów będziemy pracować nad zmianą niekorzystnych przekonań, które blokują naszą podświadomość. Poznamy narzędzia służące radzeniu sobie z wewnętrznym krytykiem, takie jak praca z monologiem wewnętrznym, przeramowanie, kotwiczenie. Będziemy też ćwiczyć konkretne techniki i operować odpowiednimi narzędziami od uważności po asertywne reagowanie, w różnych sytuacjach życiowych.

Spodziewane korzyści dla Uczestników to m.in. wzrost świadomości swojego funkcjonowania w relacjach, uświadomienie sobie własnych nieracjonalnych przekonań oraz wzrost pewności siebie i skuteczności w różnych sytuacjach życiowych. Umiejętność zaprojektowania celów finansowych.

 

Koszt wyjazdu weekendowego 1760zł

Cena obejmuje noclegi, wyżywienie, przeprowadzenie treningu, materiały szkoleniowe oraz certyfikat uczestnictwa w warsztacie

W sprawie Rezerwacji terminu prosimy o kontakt pod nr. tel. 502931310 lub mailowo 7element13@gmail.com oraz na Facebooku w wiadomościach Messenger https://www.facebook.com/7ElementInstytutRozwoju

Sebastian Dutkiewicz Dijon

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *