Pamiętaj wszystko jest energią a energia jest wszystkim

To, co myślimy, może nam pokazać naszą przyszłość ponieważ wszystkie nasze myśli krystalizują się, a co za tym idzie zwiększymy szybkość procesu ucieleśnienia.

1.Szczęście nie zależy od niczego i od nikogo. Przeciwnie. Wszystko się załatwia, gdy jesteśmy na wysokich wibracjach. Bo sami, za pomocą naszych wibracji i myśli, stwarzamy swoją rzeczywistość i obfitość.

2. Przerwij łańcuszek negatywnych myśli.
Wyjdź z negatywnej energii. Budż się zawsze w pozytywnej wibracji szczęścia. Dopiero pierwsza myśl po przebudzeniu ściąga nas w dół. Spróbujmy odsunąć ten moment. Tu chodzi o drobne kroki i czujność w każdym momencie.
Nie rozwiążemy problemów, będąc w niskich wibracjach.

3.Nie dajmy sobie wmówić, że musimy robić rzeczy, które nie dają przyjemności, bo to kłamstwo.
Nie ma wartości w cierpieniu. Nikt nas za to nie wynagrodzi.
Co to znaczy, że cierpisz? To informacja od twojego wewnętrznego Ja, które kocha cię bezwarunkowo i że wibracyjnie bardzo się oddalsz, że skupiasz się na czymś, co jest sprzeczne z Tobą. Tylko tyle. Zrób użytek z tej informacji, ale nie przywiązuj się do cierpienia. Po co? Nieważne, co się stało, kto był winny, jak bardzo czujesz się zraniony. Im silniejsze negatywne przeżycia, tym silniejsze pragnienie powrotu do wyższych wibracji . Zrób pierwszy krok i nie dolewaj oliwy do ognia. Nie skupiaj się na cierpieniu. Skieruj uwagę gdzie indziej na szczęściu.

4 Życie to wzloty i upadki ale w tym cały smaczek. Chodzi o to, żeby zmierzać w stronę pozytywnych, wysokich wibracji , w stronę realizacji pragnień, bo to wtedy jest świetnie.

5 Należy dążyć do tego żeby spadki były chwilowe. Piękno negatywnych emocji polega na tym, że służą nam jako system ostrzegawczy o tym, że zjeżdżamy z drogi. Nawet gdy masz zamęt w głowie i mgłę przed oczami, zawsze możesz znaleźć sposób na zrzucenie obciążników.

6 Każda negatywna emocja rodzi pragnienie czegoś dokładnie przeciwnego. Przyjmijmy tę informację i idźmy dalej. Problem jest wtedy, gdy utykasz w negatywizmach i zjeżdżasz w pole. Zamiast zawrócić na piękną prostą drogę jedziesz przez bagna z nadzieją że to się skończy….a zazwyczaj się nie kończy.

7.Zmień temat. Gdy czegoś bardzo chcemy, skupiamy się na tym, czego nie mamy a wtedy wytwarza się napięcie. Zapomnij o tym! Twoje wewnętrzne ja i tak zna wszystkie twoje pragnienia. Odpuść sobie. Nigdy nie jest tak, że nic ci w życie nie wychodzi. Na pewno są aspekty życia, które dają ci satysfakcję. Właśnie nimi się zajmij. Gdy skupiasz się na pozytywach, przestajesz dolewać oliwy do ognia negatywizmów. Mgła znika i zaczynasz dostrzegać możliwości.

Bądż w wysokich wibracjach bo wtedy twoja czysta energia będzie odczuwalna jako radość i szczęście.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *